Jízdní řády Zarząd Transportu Metropolitalnego
Imielin WiaduktImielinImielin, ob. Imielin, okr. bieruńsko-lędziński995Lędziny Kopalnia Ziemowit
Jízdní řád
po, út, st, čt, pá
456 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
5
623 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Potok Stawowy
718 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Potok Stawowy
848 ?Spoj končí na zastávce: Lędziny Droga do Górek
953
1053
11
12
1308 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1414 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla58 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Potok Stawowy
15
1638
1758
18
1938
20
21
22
23
0
1
2
3
so, ne, sv
456 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
5
6
727 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Potok Stawowy
8
952
10
11
12
1307 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
14
15
1617
17
1832
19
20
21
22
23
0
1
2
3